Tüyap Bursa Fuarcılık Anonim Şirketi tarafından, KOSGEB, Bursa Büyükşehir Belediyesi ve Bursa Ticaret ve Sanayi Odası beraberinde, MODSİAD Bursa Mobilya Dekorasyon Sanayicileri ve İş Adamları Derneği desteği ile hazırlanan BURSA DEKORASYON 2015 3. Mobilya, İç Mimarı, Dekorasyon ve Aksesuarları Fuarı, BURTİMDER (Bursa Tesisat İnşaat Malzemecileri Derneği), İMSİAD (İnşaat Müteahhitleri Sanayici ve İşadamları Derneği), Bursa Emlak Müşavirleri Esnaf Odası ve BURSAGAZ (Bursa Şehiriçi Doğalgaz Dağıtım Ticaret ve Taahhüt A.Ş) işbirliği ile hazırlanan BURSA İNŞAAT FUARI 13. Yapı, İnşaat Malzemeleri, Tesisat, Isıtma, Soğutma, Havalandırma, Doğalgaz ve Teknolojileri Fuarı ile eş zamanlı olarak 9 – 12 Nisan 2015 tarihleri arasında Bursa Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecektir.

2014 yılında; mobilya imalatının ve yan sanayisinin merkezi konumunda olan Bursa / İnegöl firmaları beraberinde sektörün lider firmalarından 175 markanın katılımıyla, 3 ayrı salon ve fuaye alanında düzenlenen Fuar, bu yıl Bursa İnşaat Fuarı ile birlikte 6 salonda, toplam 30.000 m2 kapalı alanda hazırlanarak sektöre yeni bir soluk getirecek, Bursa’nın sektörde çok önemli bir yere sahip olmasının verdiği güçle oldukça renkli ve hareketli bir atmosferde gerçekleşecektir.

Bursa Dekorasyon Fuarı, ülke ve bölge ekonomisinde önemli bir yer tutan mobilya sektörünün en güzel örneklerinin sunulmasına, oluşturacağı sinerji ile ziyaretçilerin en yeni ürün ve teknolojileri bir arada görmesine, katılımcıların ise kuracağı iş bağlantıları ile yeni iş alanlarına açılmasını olanak sağlayacaktır.  Genç nüfusun yoğun olduğu toplumumuzda, çağdaş bir sosyal yaşam için ihtiyaç duyulan yeni, modern ve işlevsel ürün ve çözümleri içinde barındıran buluşma, Türk mobilyasını dünya pazarına açmayı hedeflemektedir.

Ersözlü; "Fuara Yurtdışından Bir Çok Kıtadan Ziyaretçi Gelecek”

Fuarımızın ilgili sektöre ilişkin yabancı platformlarda bilinirliğini yükseltmek, ülkemiz ihracatının arttırılmasına yönelik yapılan çalışmalara katkı sağlamak amacıyla Tüyap’ın yurtdışında var olan ofisleri tarafından yapılan etkin tanıtımlar ile Arnavutluk, Azerbaycan, Bosna - Hersek, Bulgaristan, Cezayir,  Fas, Hırvatistan, Irak, İran, KazakistanKırgızistan, Kosova, Kuveyt, Macaristan, Makedonya, Özbekistan, Romanya, Rusya, Sırbistan, Tacikistan, Tunus, Türkmenistan, Ürdün ve Yunanistan başta olmak üzere 40’ün üzerinde ülkeden davetli iş adamları ağırlanacaktır.

Yurtiçinden ise Türkiye genelinde il merkezleri ve ilçelerinde bulunan 40.000 mobilya mağazası yetkilisi özel mektup ile fuara davet edilmiş olup 55’in üzerinde ilden sektör profesyonellerinin fuarımızı ziyaret etmesi hedeflenmektedir.” dedi.

Fuar kapsamında; Modern & Avangart Mobilya, ModülerMobilya, Klasik & Neo - Klasik Mobilya, Oturma Grupları, Bebek, Çocuk ve Genç Mobilyaları, Yatak Odası, Tek Kullanılan Mobilyalar ve Aksesuarlar ve diğer ürünler yer almaktadır.

Detaylı Bilgi için;

Mobilya sektörünün kalbinin Tüyap Bursa çatısı altında atmasını sağlayacak Fuar hakkında daha detaylı bilgi almak için www.bursadekorasyonfuari.com ve www.tuyap.com.tr web sitelerini ziyaret edebilirsiniz. Fuar KOSGEB tarafından desteklenmektedir.

Fuar, 9 – 11 Nisan 2015 tarihlerinde 10.00 – 20.00 saatleri arasında, 12 Nisan 2015 tarihinde ise 11.00 – 19.30 saatleri arasında ziyaret edilebilecektir.

 

Yorum Gönder

 

MSTEKNO

Uzman ekibimizle en kaliteli hizmeti en hızlı şekilde vermek için özveriyle çalışmaya devam ediyoruz. Tedarik sürecinde oluşabilecek aksaklıkların üstesinden gelebilmek için yoğun bir tempo ve organize edilmiş iş gücümüzle memnuniyetiniz için planlama yapıyoruz.

İletişim

  • Telefon : (0224) 341 10 16
  • Gsm : (0507) 861 9009
  • Fax : (0224) 341 10 17
  • Mail : info@mstekno.com

Foto Galeri

© Copyright www.mstekno.com Her türlü hakkı saklıdır.